06.2020-14-dergi

Sergen Şehitoğlu'nun proje yürütücülüğünü, Özge Güven'in grafik tasarımını üstlendiği "06.2020-14-dergi" dijital olarak yayında: https://bit.ly/062020-14-dergi

06.2020 tarihinde yayınlanan dergi 14 sanatçının üretimlerinden oluşmaktadır. Sanatçılar, fiziki mekanların ve bulundukları süreçlerin koşullarını, yeni üretimler oluşturmak için birer etken olarak görmektedir. Bu çalışma için de kendilerine ayrılan alanları birer üretim alanı olarak değerlendirmektedirler. Derginin katılımcıları bir grubun üyeleri değildir. Onları bir araya getiren ve bu yayında buluşturan, yaklaşımlarındaki belirgin yakınlıktır. Bu oluşumun, değişken tarihlerde, değişebilir sayıdaki sanatçılarla ve değişebilir formlarda tekrarlanması düşünülmektedir.

Yakında basılı olarak da yayınlanacak derginin katılımcıları arasında Özcan Saraç, Kerem Ozan Bayraktar, Sergen Şehitoğlu, Ezgi Tok, Egemen Tuncer, Burak Kabadayı, y o ğ u n l u k, Berkay Tuncay, Ulya Soley, Ardıl Yalınkılıç, Jing Yi Teo, Ali Miharbi, Şeref Erol ve Yağız Özgen bulunuyor.